
Дерев'яний ароматизатор, Брелок, Ковпачок на колесо машини, з емблемою Volkswagen (Фольцваген)
695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618ABK-Volkswagen
Подарунковий бокс з автоароматизатора, брелка та ковпачка на ніпель для власника Volkswagen (Фольцваген), підійде будь-якому автомобілісту. Даний комплект чудовий подарунок автолюбителю, який тільки купив нову машину або вже має свій особистий засіб пересування. Приємні відчуття в руці від стильного шкіряного брелка та освіжаючого запаху ароматизатора в салоні машини.
При замовленні цієї позиції наш менеджер зв'яжеться з Вами, для уточнення який саме запах парфумів хочеться відчувати на водійському та пасажирському сидінні.
Застосування дерев'яного автоароматизатора: Для використання ефірної олії, потрібно зняти кришку з флакона і нанести по колу основу з повсті. Далі запакувати дерев'яний ароматизатор у пакет на 10-15 хвилин, після цього можна використовувати за призначенням. Перший раз рекомендуємо використовувати 1/4-1/3 бульбашки.
Набір складається з наступних позицій:
- Парфуми в салоні машини.
- Ковпачок на ніпель із логотипом марки авто.
- Брелок з логотип моделі автомобіля.
Доставка будь-яким поштовим оператором по Україні: Нова пошта, Укрпошта, точка видачі Rozetka, Міст Україна.
Також набір автоаксесуарів зі значком марки автомобіля Ви можете забрати самовивозом або замовити доставку в Запоріжжя.
Набір аксесуарів з значком емблеми машини Volkswagen (Фольцваген)/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Автомобілі |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 695 ₴

