
Нічник-проектор Астронавт з 8 режимами зіркового неба та галактики, нічна лампа у вигляді Космонавта з пультом ДК
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-11473
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ночник-проектор Зоряного неба Космонавт прекрасний вибір для дитячої кімнати, який створить для дитини астмосферу зоряної Галактики.
Проектор в образі космонавта покаже вам проекцію звідного неба, а також усієї Галактики.
Голова космонавта тримається на магнітах, тому її можна повертати у різні боки, і навіть регулювати руки. Фігурка стійко стоїть на базовій основі під виглядом місячної поверхні.
Зоряний проектор — це чудовий пристрій, що забезпечує надзвичайні візуальні та світлові ефекти. Ідеально підійде як нічник для дітей, гаджета для вечірки або як повсякденний світильник для вітальні, який створить романтичну атмосферу.
Особливості:
- Проекція зоряного неба та галактик (можна вимкнути одне чи інше)
- Регулювання голови на 360°
- 8 видів проекції (різні туманності)
- Вбудований таймер вимкнення на 45 або 90 хв
- Регулювання яскравості туманності та зірок
- Регулювання швидкості обертання туманності або відключення обертання
- Пульт для зручного віддаленого налаштування в комплекті
- Підставка-імітація місяця
Характеристики:
- Потужність: 5 Вт
- Дальність дії : 2–10 м
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Живлення: USB
- Напруга: 5В 1А
- Діапазон дії пульта: 5 м
- Довжина хвилі лазера: 532 НМ
- Розміри: 9 x 11.3 x 20.8 см
- Довжина шнура живлення: 1.5 м
Комплектація:
- Проектор Космонавт
- Пульт управління
- USB кабель
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга живлення | 5В |
| Персонажі | Космонавт |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴








