
Сумка месенджер З КОБУРОЮ. Тактична сумка з тканини, сумка кобура через плече, сумка тактична наплічна
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-69847
Якщо Ви потребуєте стильної і в той же час нічим не помітної універсальної сумки, то сумка тактична для потайного носіння зброї саме для Вас. Компанія випустила досить цікаву тактичну сумку, яка має величезну кількість варіантів застосування. носити як на рівні пояса, так і на рівні грудної клітки для швидкого доступу до важливих елементів, таких як: ліхтарик, газовий балончик або ж пневматичний пістолет. На лицьовій стороні сумки присутній клапан, який закриває основне відділення на липучках. Застібки надійно фіксують клапан і навіть при інтенсивній ходьбі або бігу не дозволять йому відкритися. У передній кишені можна помістити гаманець або важливі документи (паспорт або документи на машину).
Клапан сумки прикриває основне відділення, яке закривається на блискавку. Відділення вдвічі більше, ніж відділення на лицьовій частині сумки. На протилежному боці від кишень в основному відділенні присутні ще одне невелике відділення на блискавці, в якому Ви можете зберігати цінні або дуже важливі для Вас речі. МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Дуже товста тканина з нейлону щільністю 1000D, що має спеціальну структуру нитки, має водовідштовхувальне просочення і має поліуретанове покриття. Тканина під час виробництва обробляється по кілька разів і завдяки цьому виходить дуже якісною, неймовірно міцною і зносостійкою. p>У НАЯВНОСТІ КОБУРА У КОМПЛЕКТІ!
Основні особливості:
- Розмір сумки 270 мм х 230 мм
- Ширина плечового ременя 38 мм
- Якісна фурнітура
- Прихована кишеня для зброї зі швидким доступом
- Матеріал: тканина
- Наявність кобури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, 3 основних |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Липучка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 395 ₴







