
Гаманець шкіряний чоловічий Baellerry leather brown, чоловічий гаманець для карток. Колір: коричневий
292 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618DSPWB-13448
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гарний гаманець або портмоне – це те, що розповідає про стиль та смаки свого власника, тому на таких речах, як чоловічі гаманці – категорично не можна економити, адже ваш гаманець постійно на увазі – коли Ви розплачуєтеся в супермаркеті, дістаєте візитку чи дисконтну картку, оплачуєте проїзд тощо. Тому просто неприпустимо демонструвати аксесуар поганої якості, потертий, зі зламаними застібками та замками.
До того ж, чоловікам властиво дбає про презентабельний вигляд, одягатися зі смаком, і якісний та стильний гаманець стане додатковим солідним аксесуаром, що вплине на позитивне враження. про Вас.
Характеристики:
- Тип: портмоне-клатч;
- Форма: прямокутна;
- Розмір: середній;
- Відділення для смартфона: 2 (до 5.5 дюймів);
- Ручка для руки на зовнішній стороні клатча;
- Довжина: 20.5 см;
- Ширина: 10.5 см;
- Товщина: 4.5 см;
- Вага: 220 г;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Вага | 220 г |
| Довжина | 20.5 мм |
| Застібка | Блискавка, Замок |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 4.5 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴










