
Рюкзак тактичний 50 літрів (+3 підсумки) Якісний штурмовий для походу та подорожей рюкзак баул
1 038 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-28888
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний чорний рюкзак виконаний із високоякісних матеріалів. На зовнішній та бокових сторонах нашиті MOLLE-стропи для навішування додаткових підсумків або спорядження. Завдяки підвісним підсумкам рюкзак можна трансформувати під необхідні завдання та кількість речей, що переносяться.
Тактичний рюкзак масла має багато внутрішніх і зовнішніх кишень на застібках, м'яку спинку з вентиляційними ходами, компресійні стяжки, а також м'які плечові ремені. За допомогою ременів, що регулюються, можна легко підігнати рюкзак під себе. Чоловічі рюкзаки можуть також використовувати і жінки, оскільки вони вважаються унісексом. >
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 55 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Лямки анатомічної форми, Нижній вхід, Грудна стяжка, Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Бічний вхід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴










