
Сумка поясна тактична / Чоловіча сумка / Армійська сумка. Колір: зелений
423 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-48977
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка поясна тактична на 5 л стане в нагоді не тільки військовослужбовцям, а й туристам, велосипедистам та іншим любителям активного відпочинку!
Переваги:
- Спереду на сумці є липучка для шеврона;
- Широкий вибір кольорів;
- Довгий термін служби.
- Поясний ремінь регулюється
- Високоякісна фурнітура
Опис:
Сумка тактична поясна D06 призначена для використання в міських та бойових умовах, а також на риболовлі, полюванні, велопрогулянках, в екстремальних та активних видах спорту. Зручно кріпиться на пояс, має багато відділень. Оснащена системою MOLLE для кріплення додаткового обладнання.
Ергономічне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації виробу. У сумці можна носити телефони, ручки, ключі, гаманець, навушники і т.д. сумка на ногу;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴










