
Тактична сумка через плече – водонепроникна сумка слінг із кордури на 4 кишені. Колір: чорний
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-74249-1
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка створена для тих, хто цінує зручність і практичність. Вона оснащена чотирма основними відділеннями для розміщення речей та окремим відділенням для пляшки з водою, що робить його ідеальним вибором для активного відпочинку. що забезпечує комфорт під час носіння. Широкий та міцний ремінь гарантує зручність у будь-яких. умовах Сумка має вихід для підключення USB, що дозволяє заряджати ваші пристрої в дорозі. тканини Cordura, що забезпечує виняткову міцність та тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Лямки анатомічної форми, Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Бічний вхід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴







