
Електричний подрібнювач Блискавка Original, блендер-дрібник, блендер для кухні
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-71316
Інноваційний пристрій, який замінює собою міксер, м'ясорубку, блендер, овочерізку, кавомолку та шейкер. Багатофункціональність, ергономічний дизайн і надякісні леза зробили "Молюю" однією з найпопулярніших
Подрібнення овочів і зелені, приготування фаршу, пюре та інших страв — стомливий процес. Ви витрачаєте багато сил і часу, щоб впоратися з таким завданням. До того ж процес досить травматичний: можна порізатися. А коли ви все приготували, у вас уже немає сил, щоб просто прибратися на кухні. Команда Leomax позбавить вас назавжди цього кошмару!
Електричний подрібнювач «Моннія» наріже та подрібнить будь-які продукти блискавично: від овочів і фруктів до м'яса, сиру, кавових зерен і навіть льоду. Це можливо завдяки гострим ножам із високоякісної неіржавкої сталі та суперпотужному мотору. Цей прилад такий простий і безпечний в експлуатації, що ним може користуватися навіть дитина.
Пристрій замінює собою міксер, м'ясорубку, блендер, овочерізку, кавомолку та шейкер. Багатофункціональність, ергономічний дизайн і надякісні леза зробили "Молюю" однією з найпопулярніших
замінює 6 приборов: міксер, шейкер, м'ясорубку, блендер, овочерізку, кавомолку.
Електроприлад зі швидкістю блискавки справляється з розмеленням овочів, фруктів, м'яса, горіхів та інших продуктів. Замінить громіздкі кухонні комбайни та допоможе з приготуванням м'ясного фаршу, салатів, овочевих і фруктових пюре.
Характеристики:
- Матеріал: пластик, неіржавка сталь
- Подрібнювач: 1 шт
- Потужність: 300 Вт
- Одинарний ніж: 1 шт
- Об'єм чаші: 1,8 л
- Подвійний ніж: 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Портативний |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1800 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.8 л |
- Ціна: 421 ₴





