
Електрочайник MAGIO MG-987, електронний чайник, чайник дисковий, стильний електричний чайник
1 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-22885
Чайник-термос MG-987 об'ємом 1.7 л поєднує в собі стильний дизайн із чудовою якістю й довговічністю. Чайник-термос завдяки потрійним стінкам нагрівається набагато швидше, заощаджуючи електроенергію та час, а ефект термоса збереже гарячу воду тривалий час.
Зовнішній корпус зроблений із високоякісного металу. Завдяки цьому під час роботи чайник не нагрівається зовні, його температура не перевищує 70°, що унеможливлює опіки.
Внутрішня колба, кришка та носик виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, сумісної з харчовими продуктами, що забезпечує чистоту води та розраховані на довгий термін експлуатації. Під час натискання кнопки механізм відкривання кришки спрацьовує м'яко та плавно, запобігаючи розбризкуванню конденсату з кришки.
Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке кип'ятіння, надійність і простоту очищення чайника, а вбудований контролер захищає від перегрівання. Комплексна система безпеки для запобігання короткому замиканню та википанню води. Функція автоматичного вимкнення активується, коли процес завершується або прилад знімається з основи.
Шнур обертається навколо основи, що дає змогу легко розмістити чайник на кухні. Бездротова підставка з поворотом 360° для зручності використання.
- Матеріал корпусу Неіржавка сталь
- Шкала рівня води Без шкали
- Об'єм, л 1.7
- Обладнання З фільтром від накипу, зі світловим індикатором
- Захист Від увімкнення без води, Від перегрівання
- Кришка Незнімна
- Тип фільтра від накипу Незнімний
- Тип нагрівального елемента Прихований (диск)
- Основа З відсіком для кабелю
- Особливості Потрійні стінки, Автовимкнення під час закипання, Метал із захистом від опіків
- Матеріал корпусу: тришаровий корпус із внутрішньою колбою з неіржавкої сталі
- Тип Звичайний
- Потужність, Вт 2150
- Колір Шоколад
- Габарити (ВхШхГ), см 25.5 x 15 x 22
- Вага, кг 1.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Заварювальний чайник | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 319 ₴









