
Рюкзак тактичний чорний 4в1 70 л Водонепроникний туристичний рюкзак. Колір: чорний
674 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-67524
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак тактичний 4в1 об'ємом 80 літрів дозволить комфортно переносити з собою особисті речі та спорядження.
Модель має знімний підсумок, який можна носити окремо на поясі або на плечі
Переваги:< /strong>
- Висока місткість основного відділення
- Багато кишень та знімний підсумок
- Водонепроникний шар усередині
- Якісні двосторонні блискавки< /li>
- Регульовані підтяжки з D-подібними кільцями
Опис:
Рюкзак тактичний 4в1 - це дорожній рюкзак для подорожей, кемпінгу, риболовлі та полювання. Виготовлений із міцного оксфорду, не промокає, міцний та стійкий до розривів. Усередині є водонепроникна підкладка з ПВХ для підвищення захисту від дощу.
Рюкзак складається з двох відділень, що широко відкриваються, з дуже хорошим доступом всередину, що полегшує упаковку. Вони закриваються на якісні двосторонні блискавки, що дозволяють комфортно користуватися блискавками навіть у товстих рукавичках. /li>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 80 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴








