
Рюкзак тактичний 50 л, з підсумками Військовий штурмовий рюкзак на MOLLE великий
1 043 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618DSPWB-45611
Туристичний рюкзак трансформер 4 в 1 об'ємом 40 літрів стане вашим надійним компаньйоном у тривалих походах, подорожах та експедиціях, що вимагають чималої кількості спорядження. Досить містка конструкція має в своєму розпорядженні два основних відділення з внутрішнім відсіком для ноутбука і трьома знімними підсумками. Вони допомагають значно збільшити об'єм рюкзака і зручно розмістити потрібні дрібниці та аксесуари, які постійно губляться в основному відділі. і фурнітура;
У разі відсутності необхідності квадратні кишені можна відстебнути. Компактна нижня сумка має всередині невеликі потайні відсіки для розміщення документів, грошей та телефону. Її можна використовувати окремо як поясну сумку або борсетку через плече під час піших прогулянок для огляду місцевості недалеко від розбитого табору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 043 ₴










