
Блендер Rainberg RB-2223 2000 Вт кавомолка, подрібнювач для коктейлів та смузі, блендер для кухні
1 001 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-88318
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rainberg RB-2223 – якісний стаціонарний блендер із широким функціоналом. Він швидко подрібнить овочі для салату або перетворить на пюре приготовлений суп.
Скляний глечик-чаша вміщує 1.5 л. Маса всередині глека ретельно подрібнюється у горизонтальному та вертикальному напрямках.
Потужність блендера 2000 Вт, є три швидкості. За рахунок цього легко підібрати режим подрібнення будь-якого товару. Блендер стійкий, компактний, ніж, що знімається, виконаний з нержавіючої сталі. Існує функція подрібнення льоду.
Особливості:
- Обладнаний ударостійкою скляною чашею, ємністю 1500 мл;
- Двигун потужністю 2000 Вт;
- У своїй формі склянки маса циркулює всередині у вертикальному і горизонтальному положенні, забезпечуючи ретельне і якісне подрібнення; .
Характеристики:
- Тип: стаціонарний;
- Тип управління: електронне;
- Матеріал корпусу: метал;
- Матеріал глека блендера: скло;
- Леза: нержавіюча сталь; Імпульсний режим для обробки особливо тверді продукти: так;
- Міні-млинка: так;
- Спеціальні ножі для подрібнення льоду: так; 19 см;
- Вага: 3 кг.
Комплектація:
- Блендер Rainberg RB-2223;
- Глек;
- Кавомолка;
- Інструкція;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 1500 мл |
| Колка льоду | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Міні-млинок | Так |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴










