
Люстра стельова на 12 лампочок 27911 Чорний 85-140х75х75 см.
9 261 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-4977068
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра, корпус металевий, висоту можна змінити завдяки комплекту стійок 20+35 см, скляні плафони діаметром 10 см, патрон G9, кріплення до стелі на планку, основа діаметром 12 см.
Стельові люстри - це практичність, легкість та простота. Вибирайте стельову люстру за розміром та кількістю плафонів, таку, яка найкраще підійде до розміру та стилю саме вашого приміщення. Стельову люстру можна купити і у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій.
- Висота, см: 85
- Ширина, см: 75
- Діаметр/довжина, см: 75
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Чорний
- Кількість джерел світла: 12
- Потужність, Вт (макс): 5
- Тип патрона: G9
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Довжина: | 75 см мм |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 75 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 261 ₴









