
Сушарка для риби Easyall-11 45x45x100
684 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-2906379
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: поліетиленова сітка, металевий дріт покрита пластиком (не іржавіє) Продукти сохнуть дуже швидко і рівномірно, за рахунок того, що хороша вентиляція. 5-й полична. Розміри: 45*45*100 cm. Сушка для риби, грибів, фруктів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Кількість секцій | 5 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сетка |
| Глибина | 100 мм |
| Тип керування | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴


