
Нагрудна чоловіча тактична сумка жилет чорного кольору
473 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-45752
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний жилет має одне основне відділення, кишеню на лицьовій частині та систему Molle для підвішування додаткового спорядження. За рахунок цього подібна стане в нагоді і в похідних умовах.
Сумка жилет на груди досить містка. У неї легко вмістяться телефон, ключі, гаманець та інші потрібні дрібниці, причому ви зможете бути на 100% впевнені в їх збереженні: вони завжди будуть у вас перед очима, і в потрібний момент дістати якусь річ зовсім не важко.
Сумка виготовлена з щільного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням, що надійно захищає цінні речі від промокання, і завдяки цій же якості характеризується підвищеною зносостійкістю.
Прекрасний варіант для поїздок на полювання, риболовлю, подорожі горами і т.п.
Характеристики:
- Система Molle;
- Розміри: 35 х 18 х 10 см;
- Матеріал: нейлон;
- Об'єм: 6.4 л;
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 6.4 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Лямки анатомічної форми, Грудна стяжка, Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴








