ХАРАКТЕРИСТИКИ РЮКЗАКУ:
- розміри: 47*26*15 см (у згорнутому вигляді)
- 58*26*15 см (у розгорнутому вигляді)
- обом: 20-27 л
- матеріал водонепроникний та надміцний;
- колір сірий або чорний < li>фурнітура від перевірених виробників;
- Ущільнена спинка та дно;
- Лямки, широкі ущільнені, регульовані по довжині;
- Відділення для ноутбука;
- Водонепроникна тканина;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Нижний, Задній, Верхній |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Вентиляція спини, Анатомічна конструкція, Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴








