
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри, сумка месенджер, шкіряна барсетка, сумка через плече
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-29963
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіри 100%, сумка має 3 основні кишені, середній розмір, відмінно підходить на кожен день та на подарунок.
Характеристика:
- натуральна шкіра.
- розміри: висота: 19 см, ширина: 15 см.
- три основні відділення.
- металеві якісні замки та фурнітура.
- високі якісні сумки.
- міцна фурнітура.
- ремінь регулюється.
Завдяки високій якості виготовлення та дизайну, ця модель обов'язково стане Вашою улюбленою сумкою
Вироби з натуральної шкіри підходять, перш за все, тим, хто цінує якість, оскільки натуральна шкіра відрізняється насамперед своєю зносостійкістю, еластичністю, екологічністю та простотою у догляді
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 190 мм |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






