
Рюкзак Roll Top чоловічий-жіночий для ноутбука міський рол топ, великий рюкзак для подорожей
847 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-74545
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак відмінно підійде для всіх, хто шукає місткий, якісний і максимально зручний рюкзак, в який можна помістити безпечно ноутбук та багато іншого.
Рюкзак Ролл Топ має багато кишень, зовні 4 кишені і всередині кишені під ноутбук і додаткові 2 кишені.
Характеристики:
- розмір регулюється залежно від наповнення:
- Ширина 28 см;
- Висота 45 см (+15 см у відкритому вигляді);
- глибина 15 см; >
- Об'єм 19 л (25 л у відкритому вигляді)
- рюкзак укріплений, витримує навантаження без проблем.
- Матеріал корудра 600Д з водовідштовхувальним просоченням.
- спинка укріплена, є фіксатор між лямками.
- унісекс (для чоловіків та дівчат)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Верхній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Грудна стяжка, Водонепроникний кишеню |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴










