Топ

Тактична сумка кобура, чоловічий месенджер із чорної кордури, слінг, Чоловіча сумка кроссбоді, Сумка для міста
524 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-38374
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактична сумка з якісної та міцної тканини Cordura 1000D.
Сумка має в комплекті кобуру під пістолет, знімну кобуру, можна зняти, також на сумку можна прикріпити шеврон.
Тактична сумка універсальна, має 6 кишень, може помістити всі необхідні речі (документи, пістолет, балончик та інші аксесуари).
У сумці є механізм миттєвого відкидання основного відділення, для швидкого використання пістолета.
Характеристика:
- виконана з міцної тканини – Cordura 1000D
- кобура в комплетці (знімна кобура, при необхідності можна зняти)
- спеціальний швидкий доступ до пістолета!
- якісна фурнітра з ЄС.
- з переда є кріплення-липучка для шевронів.
- 6 зручних кишень.
- тканина водонепроникна.
- ремінь регулюється.
Розміри:
- висота – 26 см,
- ширина – 19 см,
- глибина – 7 см.
сумка якісна та дуже практична, кількість обмежена, замовляйте зараз, відправка щодня по всій Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | 2 основних, 1 основний, Відділення для дрібних грошей, 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴










