
Рюкзак Тактичний на 40л штурмовий туристичний із системою MOLLE Чорний великий
613 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-69791
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний рюкзак Assault M-11 Oxford 600D відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей та спорту.
Позитивні якості:
< ul>Характеристики:
- Тип: Рюкзаки чоловічі / Рюкзак туристичний; < li>Колір: Чорний;
Характеристики матеріалу Oxford 600D:
- водонепроникність та водовідштовхувальні властивості;
- зносостійкість;
- брудостійкість;
- термостійкість; li>
- висока міцність;
- підвищена стійкість до стирання ниток;
- простість догляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Лямки анатомічної форми, Грудна стяжка, Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Бічний вхід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴






