
Рюкзак тактичний 55л з трьома підсумками!
1 038 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-41838
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний чорний рюкзак виконаний із високоякісних матеріалів. На зовнішній та бічній стороні нашіті MOLLE-стропи для навішування додаткових підсумків або спорядження. Завдяки підвісним підсумкам рюкзак можна трансформувати під необхідні завдання і кількість речей, що переносяться. також м'які плечові ремені. За допомогою ременів, що регулюються, можна легко підігнати рюкзак під себе. Чоловічі рюкзаки можуть також використовувати і жінки, оскільки вони вважаються унісексом. >
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Оливковий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 55 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Водовідштовхувальне просочення, Бічний вхід, Система підвіски Molle, Грудна стяжка, Бічна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Нижній вхід, Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴








