
Сумка чоловіча на 3 кишенях, з натуральної шкіри, слінг нагрудний чорний, чоловіча сумка кроссбоді
711 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-42758
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкресліть свій стиль із чорною чоловічою сумкою-слінгом із натуральної шкіри. Цей невеликий і компактний аксесуар ідеально підійде для активного чоловіка, що цінує комбінацію елегантності та практичності. см - оптимальні пропорції для повсякденного використання.
Ця чоловіча сумка-слінг не тільки додасть вашому шарму образу, але і стане незамінним помічником у повсякденних подорожах та активних вихідних. Виберіть стиль та зручність – виберіть чорну чоловічу сумку-слінг із натуральної шкіри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711 ₴










