
Тактична сумка через плече – водонепроникна сумка слінг із кордури на 4 кишені. Колір: койот
434 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-74249
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка створена для тих, хто цінує зручність і практичність. Вона оснащена чотирма основними відділеннями для розміщення речей та окремим відділенням для пляшки з водою, що робить його ідеальним вибором для активного відпочинку. що забезпечує комфорт під час носіння. Широкий та міцний ремінь гарантує зручність у будь-яких. умовах Сумка має вихід для підключення USB, що дозволяє заряджати ваші пристрої в дорозі. тканини Cordura, що забезпечує виняткову міцність та тривалий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 300 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, 3 основних |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 70 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴










