
Газова плита DOMOTEC MS-6601 на 1 конфорку. Колір: сірий
346 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-32546-1
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці. Особливо оцінять таганок прихильники домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має одну маленьку конфорку та ручку керування. Оскільки модель досить легка та компактна, ви легко зможете її брати із собою в будь-яку подорож.
Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу. Завдяки компактним розмірам газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, у гуртожитку тощо).Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні.
Характеристики:
- Теплова потужність: 0,54 кВт
- Витрата газу: 0,130 кг/год
- Номінальний тиск газу: 2800 Па (1 пальник)
- Тип газа: бутан G30 (LPG)
- Вага: 0,8 кг
- Колір: сірий (Порошкове покриття з молотковим ефектом)
- Габаритні розміри: 285 х 285 х 65 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 285 мм |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Плита | Да |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴










