
Електрочайник MAGIO MG-101 на 1,7 л, гарний електричний чайник, маленький електрочайник. Колір: чорний
760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618DSPWB-48664
Чайник MG-101 поєднує в собі стильний дизайн із чудовою якістю й довговічністю. Ця унікальна модель об'ємом 1.7 л забезпечує швидке кип'ятіння води для всієї родини.
Зовнішній корпус зроблений із високоякісного поліпропілену. Завдяки цьому під час роботи чайник не нагрівається зовні, його температура не перевищує 70°, що унеможливлює опіки.
Під час натискання кнопки механізм відкривання кришки спрацьовує м'яко та плавно, запобігаючи розбризкуванню конденсату з кришки.
Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке кип'ятіння, надійність і простоту очищення чайника, а вбудований контролер захищає від перегрівання. Комплексна система безпеки для запобігання короткому замиканню та википанню води. Функція автоматичного вимкнення активується, коли процес завершується або прилад знімається з основи.
Характеристики:
- Матеріал корпусу: Пластик
- Шкала рівня води: Зі шкалою
- Об'єм, л: 1.7
- Обладнання: Зі світловим індикатором
- Захист: Вимикання під час зняття з бази: Від перегрівання
- Кришка: Незнімна
- Тип: Звичайний
- Тип фільтра від накипу: Незнімний
- Основа: З відсіком для кабелю
- Тип нагрівального елемента: Прихований (диск)
- Потужність, Вт: 2200
- Колір: Чорний
- Габарити (ВхШхГ), см: 21 x 21 x 16
- Габарити в пакованні (ВхШхГ), см: 22 x 17 x 21
- Вага, кг: 0.78
- Вага в упаковці кг: 0.96
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Фільтр | нейлоновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 760 ₴









