
Бананка шкіряна універсальна текстурна, Чоловіча бананка з натуральної шкіри, Сумка для торгівлі
502 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1618DSPWB-21249
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розмір сумки:
- Висота 15 см.
- Глибина 12 см.
- Ширина 33.5см.< /li>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴










