
Кухонний комбайн RAF R.7029 електричний блендер подрібнювач м'ясорубка 1000 Вт 2л Потужний блендер
635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1618DSPWB-64173
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваше приготування їжі стане набагато простіше, ніж будь-коли, з кухонним комбайном RAF R 7029.
Кухонний комбайн RAF R 7029 - це потужний багатофункціональний подрібнювач, блендер, м'ясорубка, млин для швидкого подрібнення як м'яких продуктів, таких як продуктів. м'ясо, овочі, зерна кукурудзи, бобові, коріння рослин, кава, боби, рис, з можливістю застосування не тільки в домашніх умовах, але і для ресторанів і барів. зручним для перенесення і використання як вдома, так і поза домом, наприклад, на пікніку або в поїздці;
Характеристики:
- Тип приладу: універсальний подрібнювач;
- Тип управління: механічне
- Споживана потужність: 1000 Вт;
- Кількість швидкостей: 2;
- Об'єм чаші: 2 л;
- Матеріал корпусу: метал;
- li>
Комплектація:
- Кухонний комбайн RAF R 7029
- Посібник користувача
- Заводська картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Зелений |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Ні |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Портативний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 2000 мл |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 2000 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Матеріал занурюваної частини | пластик |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴




