
Страва овальна Кролик 6805 2.1х18.4х21.1 см
357 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-6805
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страва овальна Кролик 6805
Строва овальна Кролик 6805 виготовлена з кераміки. Так само до плюсів даного матеріалу можна віднести поверхню, що перешкоджає проникненню бактерій та сторонніх запахів у посуд.
Характеристики:
- Тип: страва
- Матеріал: кераміка
- Форма: овальна
- Можна мити в посудомийній машині
- Гарний дизайн
- Розміри: 2.1х18.4х21.1 см
- Колір: різні кольори





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Матеріал | Кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 мм мм |
| Довжина: | 211 мм мм |
| Ширина | 184 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴







