
Дошка обробна Empire EM-2605-1 40х25х1 см
721 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-EM-2605-1
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721 ₴

