
Дошка обробна пластикова 44*30 см Empire М-2561
961 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-EМ-2561
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка обробна пластикова Empire 2561 призначена для обробки на ній харчових продуктів. Дошка пластикова має дуже красиве оформлення, тому може стати не лише надійною помічницею на вашій кухні, але і прикрасою.
Дошка має прямокутну форму з шириною 30 см і довжиною 44 см, що забезпечить для вас комфорт при роботі, так як вона дасть достатню площу для кулінарних маніпуляцій.
Обробна дошка виготовлена з екологічно чистого харчового пластику, у зв'язку з чим ви можете на ній обробляти різні харчові продукти. До того ж варто віднести і те, що дошка не вбирає запахи і вологу. Також варто відзначити і її довговічність, так як пластик дуже міцний матеріал.
Характеристика:
- Тип: дошка
- Призначення: обробна
- Матеріал: харчовий пластик
- Розмір: 44*30см
- Товщина: 2,5 см
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 440 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Кришка | не передбачена |
| Товщина | 25 мм мм |
| Ширина | 300 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961 ₴


