
Друшляк з мискою Guzzini Kitchen Active Design 29250033 30х25х12.5 см сірий
1 662 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-29250033
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Друшляк з мискою Guzzini Kitchen Active Design
Дуршлаг з мискою Guzzini Kitchen Active Design - на домашній кухні, в ресторані або кафе є незамінною річчю на багатьох етапах приготування їжі, а також для її підготовки до подальшої обробки, спростить готування на кухні , допоможе відокремити рідину, процідити продукт. Є зручні ручки.
Характеристики:
- Тип: друшляк з мискою
- Матеріал дуршлагу: пластик
- Матеріал миски: пластик
- Розмір: 30х25х12.5 см
- Можна мити в посудомийній машині
- Серія: Kitchen Active Design
- Виробник: Guzzini
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guzzini |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 250 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 662 ₴

