Маслянка Bona Di Grace 289-414 20.5х14.5х8.8 см біла
Маслянка Bona Di Grace 289-414 – це зручний пристрій для зберігання вершкового масла в холодильнику. Масляна допоможе вам зберігати масло в холодильнику довше, оскільки воно залишатиметься закритим.
Характеристики:
- Тип: маслянка
- Матеріал: бамбук
- Матеріал кришки: порцеляна
- Кількість дизайнів: 1
- Форма: прямокутна
- Розмір: 20.5х14.5х8.8 см
- Колір: білий
- Серія: Grace
- Виробник: Bona Di
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 мм мм |
| Довжина: | 205 мм мм |
| Матеріал олії | Бамбук |
| Ширина | 145 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴


