
Металева хлібниця з бамбуковою кришкою Kamille KM-1107
9 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-KM-1107
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хлібниця Kamille KM-1107
- Форма: прямокутна.
- Розміри: 35*20*21 див.
- Кольори: біла, чорна.
- Матеріал хлібниці: метал.
- Матеріал кришки: бамбук.
- Тип кришки: дощечка (без кріплень).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Довжина: | 21 см мм |
| Ширина | 33 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 540 ₴

