
Овальне блюдо Invitation Pasabahce PS-10359
161 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-PS-10359
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальне блюдо Pasabahce Invitation. Гладке прозоре скло без відтінків послужить відмінним декором для Вашого повсякденного і святкового столу. Можна використовувати в мікрохвильовій печі для підігріву. За рахунок того, що виріб піддається гартуванню, воно досить стійке до ударів, бою і сколів. Можна мити в посудомийній машині, придатна для тривалого безпечного зберігання в холодильнику. Блюдо Invitation упакований у фірмову подарункову коробку.
Характеристика:
- Матеріал: скло
- Довжина: 290 мм
- Ширина: 220 мм
- Висота: 39 мм
- Упаковано в подарункову упаковку
- Виробник: Pasabache
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 мм мм |
| Довжина: | 290 мм мм |
| Ширина | 220 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


