
Піднос Empire Антисліп EM-1315 45х35 см
548 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-EM-1315
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний піднос Антисліп Empire
Прямокутний піднос Антисліп Empire виготовлений зі спеціальною поверхнею, що запобігає ковзанню - відмінно підійде для використання як у розважальних закладах, так і закладах громадського харчування, призначений для подачі напоїв.
Характеристики:
- Тип: піднос
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Колір: чорний
- Серія: Антисліп
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм мм |
| Довжина: | 457 мм мм |
| Ручки | Дві |
| Ширина | 356 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

