
Піднос винний столик підставка Mazhura MZ-691744 25х40х40 см
1 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-MZ-691744
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос винний столик підставка Mazhura MZ-691744
Піднос винний столик підставка Mazhura MZ-674926 знайде своє застосування як в домашніх умовах, в якості підсобного інвентарю, так і в сфері громадського харчування. Крім зручної ергономічної форми, володіє хорошим запасом механічної міцності, простий і функціональний в застосуванні. Поверхня підноса гладка, дозволяє чистити і мити миючими засобами, це дає можливість утримувати піднос в належному гігієнічному стані.
Характеристики:
- Тип: піднос-столик
- Матеріал: дерево
- Форма: кругла
- Магнітні ніжки
- Розміри: 25х40х40 см
- Колір: коричневий
- Виробник: Mazhura
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | З ніжками |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Ширина | 400 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴

