
Металева підставка для серветок Empire М-0111
93 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-EM-0111
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для серветок-незамінний помічник у сервіруванні столу. З опуклою огранюванням, красива і зручна, крім свого прямого функціонального призначення, підставка для серветок прикрасить накритий стіл, додасть легкості і витонченості навіть найпростішої сервіровці столу.
Характеристика:
- Довжина: 12,5 см
- Ширина: 3 см
- Висота: 8 см
- Колір: сталевий
- Матеріал: метал
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Метал |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Підставка для серветок |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Колір | Метал |
| Ширина | 30 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴

