
Силіконова форма 38.5х27х1.5см Kamille KM-7755
502 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-KM-7755
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконові форми — універсальні та довговічні. Вони витримують температури від -40 до +230 °C і тому їх можна використовувати як при заморожуванні, так і для випікання. До силіконових форм не прилипає тісто, вони антипригарні, пластичність дозволяє легко отримати готовий продукт. Силіконові форми можна використовувати для випікання, приготування морозива та льоду, цукерок та льодяників. Кожна господиня буде рада присутності силіконового посуду на кухні.
Особливості :
- практичність та довговічність у використанні
- підходить для всіх видів духовок
- підходить для зберігання в холодильнику
- легко піддається очищенню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 15 мм |
| Довжина: | 385 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Ширина | 270 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴








