
Сковорода гриль 24х24 см InBlack Bergner BGEU-1101
1 302 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-BGEU-1101
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода-гриль Bergner серії InBlack розмір 24х24х4 квадратної форми. Матеріал виготовлення алюміній, антипригарне покриття, складна термостійка ручка. Сковорода сумісна з індукційними плитами.
Характеристика:
- Матеріал: алюміній
- Покриття: антипригарне
- Складана ручка
- Форма: квадратна
- Розмір: 24х24см
- Висота: 4 см
- Колір: чорний
- Виробник: Bergner
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота стінок | 4 см |
| Довжина посуду | 24 см |
| Тип посуду | Сковорода гриль |
| Ширина посуду | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 302 ₴







