
Сковорода міні Ardesto Gemini Gourmet AR-1914-MF 14 см
194 ₴
- Готово до відправки
- Код: Y-AR-1914-MF
+380 (93) 813-28-95
Павлоповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода міні Ardesto Gemini Gourmet AR-1914-MF 14 см
Сковорода міні Ardesto Gemini Gourmet AR-1914-MF 14 см виготовлений з високоякісного алюмінію. Має дзеркальне полірування зовні та матове всередині. Тришарове капсульне дно не деформується при нагріванні та забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Завдяки товщині бічні ручки не нагріваються. Скляна кришка з отвором для виходу пари дозволяє контролювати весь процес приготування в оптимальному режимі.
Характеристики:
- Тип: сотейник
- Матеріал: алюміній
- Матеріал ручки: алюміній
- Форма: кругла
- Серія: Gemini Gourmet;
- Виробник: Ardesto
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Верхній діаметр посуду | 14 (см) |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 684079972989 |
| Висота стінок | 3.6 см |
| Товщина дна | 1.7 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴




